Antalya ili Kepez ilçesi Şafak Mahallesi 4257 sokak 3387 ada 7 parselde 4876 m2 arsa üzerine inşa edeceğimiz toplam 13,000 m2 inşaat alanına sahip olacak iş merkezimizde her ihtiyaca uygun farklı büyüklüklerde depolu ,asma katlı dükkanlar,2 adet düğün salonu ve 86 araçlık kapalı otopark olacaktır.

    Dükkan büyüklükleri depo+giriş+asmakat olmak üzere 65 m2 den başlayıp 600 m2 olan dükkanlarımız vardır.Ayrıca terasta ister kapalı ister açık hava düğünü yapılabilecek her biri 650 kişilik kapalı 1000 kişilik açık 2 adet düğün salonu olacaktır.

    İş merkezimizin bulunduğu bölgede yapılaşma tamamlanmış olup,dört tarafı yoldur.Güney ve doğu cephesi park olup batı cephesinde Turgut Reis İlk öğretim okulu ile komşudur.Konum itibari ile bölgenin merkezinde yer almaktadır.Ayrıca Akdeniz Sanayi Sitesi yolu üzerinde bulunması nedeniyle gündüz yoğun bir araç ve yaya trafiği güzergahındadır. Teras katında bulunan düğün salonları çok amaçlı kullanılarak gündüz bayi,iş ve çeşitli toplantılar için kullanılırken akşam- larıda yapılacak olan düğünlere gelenler ciddi bir yaya trafiği oluşturacaktır.Böylece iş merkezi hemen hemen her gece 24 e kadar çalışacak ve hareketli olacaktır.Bu da buradaki iş yerlerine iş hacmi olarak katkıda bulunacaktır.

    Konum itibari ile bu bölgede böyle bir iş merkezinin olmaması buradaki işyerlerinin değerlerini artıracak ve tercih edilmelerini sağlayacaktır.

CANSE İNŞ.TUR.İTH.İHR.LTD.ŞTİ

destech bilişim çözümleri
tercüme bürosu
e-posta gönder