1983'den beri inşaat sektöründe faaliyette bulunan ve bir çok projeye başarı ile imza atan firmamız inşaat sektöründe yaşanan gelişmelere koşut olarak çağın gereklerine ve gerçeklerine uygun, uluslar arası standartlarda yeniden yapılanma gereği duymuş ve 1996 yılında bu anlayış ile CANSE İNŞAAT TUR. İTH.İHR.LTD.ŞTİ. kurulmuştur.

Canse İnşaat bir yandan büyüme ve değişim programlarını büyük bir beceeri ile uygularken öte yandan da ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiçbir zaman elden bırakmayarak her zaman ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.

İnşaat sektöründeki hızlı gelişme sonucu yeni yabancı ve yerli kuruluşlar pazara dahil olmuş ve ciddi bir rekabet ortamı doğmuştur. Bu dönemde sorumluluğunun farkında olan Canse İnşaat Toplam Kalite Standartına yönelmiş ve ISO 9000 şarlarında faaliyet gösterme çabası içine girmiştir.

Canse İnşaat, yönetimindeki genç ve dinamik tecrübeli mühendisleriyle her zaman yaptığı işin en iyisini yapmayı ve en iyi hizmeti vermeyi müşteri memnunuiyeti ilkesini benimsemiştir. Bunun için gerekli olan teknik personel ve donanımı bünyesinde toplamıştır. Firmamızın bugünkü konumuuna gelmesini sağlayan bize inanmış bütün müşterilerimize şükranlarımızı bir borç biliriz.

Saygılarımızla...

destech bilişim çözümleri
tercüme bürosu
e-posta gönder